DZIEŃ BUDOWLAŃCA W FIRMIE MB DOMBUD

DZIEŃ BUDOWLAŃCA W FIRMIE MB DOMBUD

23 września uczniowie naszej szkoły kształcący się na kierunku monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie udali się wraz z panem Adamem - nauczycielem przedmiotów zawodowych do firmy Dombud mieszczącej się w Częstochowie przy Al. Bohaterów Monte Casino 40 na II MOTO PIKNIK organizowany z okazji DNIA BUDOWLAŃCA.

Dzięki uprzejmości pracowników Firmy mogliśmy zapoznać się z najnowszymi technologiami w budownictwie, materiałami i narzędziami budowlanymi. Zwiedziliśmy stoiska wystawowe różnych firm budowlanych, widzieliśmy łazik marsjański skonstruowany przez studentów Politechniki Częstochowskiej, a także mogliśmy zasiąść na żużlowych motorach  klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa.

Na zakończenie wspólnego spotkania posililiśmy się i otrzymaliśmy gadżety firmowe. Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń i dzieliliśmy się nowinkami techniczno-budowlanymi.

Dziękujemy Organizatorom - Firmie Dombud za możliwość uczestnictwa w pikniku, rozwijanie naszych zainteresowań, posiłek i firmowe gadżety.